Droga do lasu Shimojo
by Lert Czw Lut 11 2021, 01:29

Kto zagra?
by Wolf Sro Sty 13 2021, 21:44

Rezerwacje wyglądów
by Wolf Sro Sty 13 2021, 21:30

But the darker the weather, the better the man
by Oguni Sro Sty 13 2021, 21:14

Aktualnie słucham
by Junko Wto Sty 12 2021, 21:56

Bar
by Gość Wto Sty 12 2021, 19:37

Ogrody
by Lert Wto Sty 12 2021, 18:27

Stare drzewo
by Gość Sob Sty 09 2021, 00:16

Park
by Gość Czw Sty 07 2021, 20:57


Chōnai-kai

-w-:


Kontakty




Hideo

Powrót do góry Go down

Komendant przy telefonie SQUhP5T
Anonymous

Powrót do góry Go down


Zielarka

Hmm.. nie jestem sobie w stanie teraz przypomnieć.. ale mówiłam Ci żebyś tego nie robił.. [chwila ciszy w słuchawce] Skoro dzwonisz to podejrzewam że nie jest najlepiej. Jak się czujesz?

Anonymous

Powrót do góry Go down


Zielarka

Nie możliwe, tylko jestem pewna że ci o tym mówiłam.. [westchnienie w słuchawce] hmm.. Dziwnie się czujesz i Gorąco Ci.. hmmm [chwila ciszy] Prawdę powiedziawszy, trzeba było nic nie pić.. alkoholu nie miesza się z ziołami.. i co ja mam z tobą teraz zrobić? [chwila ciszy] Połóż się i spróbuj zbić temperaturę zimnymi okładami.. zadzwoń do mnie za godzinę albo jak się pogorszy.. okey?

Anonymous

Powrót do góry Go down


Zielarka

Niunia? [cisza w słuchawce] Hasegawa-senpai? [znowu cisza] Nie wiem o co ci chodzi z tym ruchaniem.. i to nie moja wina że Hideo się źle czuje.. mówiłam mu żeby pod żadnym pozorem nie mieszał ziół z alkoholem.. miał je zażyć i iść spać. Sam sabotował swój stan zdrowia.. ale gwarantuję Ci że nie umrze..

Anonymous

Powrót do góry Go down


Zielarka

O.. Okey senpai.. [chwila ciszy] Spokojnie, nic mu nie będzie. To zioła na przewlekłe bóle migrenowe, stosowane od pokoleń. Ale nikt nie był na tyle głupi żeby je mieszać z alkoholem. Nie radzę mu podawać więcej procentów, to może tylko nasilić niepożądane objawy. Powiedział że mu gorąco.. jest na to sposób.. mamy dzisiaj pełnię.. zabierz go nad jezioro.. niech się skąpie w blasku księżyca odbijającego się od tafli wody.. [chwila ciszy] nie gwarantuje że mu to pomoże ale może go nauczy żeby następnym razem podążać za instrukcjami.. A tak serio.. to przykuj go do łóżka.. czy coś w tym stylu i rób mu zimne okłady.

Anonymous

Powrót do góry Go down


Zielarka

Oczywiście Jiro.. [chwila ciszy] ale obiecuję że nic mu nie będzie. Jak się czegoś dowiem to dam ci znać.. do usłyszenia [koniec rozmowy]

Anonymous

Powrót do góry Go down

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach